Úprava bazénové vody

V letních měsících nastává nejlepší čas pro koupání v bazénu. Ale zároveň je také léto obdobím, kdy se ve vodě množí různé bakterie a další okem nepostřehnutelné mikroorganismy.

Při nezájmu o stav celé situace, hrozí rapidní snížení kvality vody v bazénu. Úprava bazénové vody měla být proto pro každého majitele bazénu primární záležitostí.   

Pro hygienické koupání v bazénu je třeba mít vodu zdravotně nezávadnou a ničím organicky škodlivým nezatíženou. A toho můžete dosáhnout jedině při pravidelné úpravě a pečlivé kontroly vody.

Úpravy bazénové vody pomáhají zvýšit kvalitu koupání

Jistě si sami dokážete představit, že neustále napouštění a vypouštění vody je krajně nehospodárným a neuspokojivým řešením. Místo toho vám doporučujeme vyzkoušet některý z našich produktů pro úpravu bazénové vody. 

Solinátory a UV lampy jsou spolehlivými a šetrnými pomocníky při boji s nežádoucími vodními nečistotami.Změkčovače vody zase dokáží rychlou cestou vyřešit potíže s vodním kamenem či tvrdostí bazénové vody.

Dávkovací čerpadla jsou vhodným prostředkem pro účelové dezinfekční dávkování na úpravu vody v bazénu a čerpání agresivní bazénové chemie.

Solinátory

Solinátory

UV lampa

UV lampy

Dávkovací čerpadlo

Dávkovací čerpadla

 

Změkčovač vody

Změkčovače vody