Bazénové příslušenství

Příslušenství k bazénům

Pro bezpečný provoz a snadnější údržbu bazénu se vyplatí uvažovat o pořízení profesionálního bazénového příslušenství. A to primárně z toho důvodu, že bazénovou vodu je potřeba pravidelně filtrovat a řádně kontrolovat stav jejího složení.  

Funkční příslušenství k bazénům má navíc tu výhodu, že šetří také váš čas, který péči o bazén věnujete. S dobře sestaveným bazénovým příslušenstvím se vyhnete zakaleným či jinak zeleným vodám, které ani člověka ke koupání jistě dvakrát nelákají.

Bazénové příslušenství pro větší radost z vody

Každý majitel bazénu se chce jistě vyvarovat nepříjemných infekcí a choroboplodných bakterií, které se mohou nečistou a nefiltrovanou vodou snadněji šířit. Věci z naší nabídky příslušenství k bazénu rázně zničí jakýkoliv pokus o infekční šíření vodou.

Různé druhy filtrací, odvlhčovačů vzduchu nebo praktické bazénové vysavače jsou názorným příkladem zodpovědné údržby vody. Příslušenství k bazénům pomáhá dlouhodobě udržet vysokou kvalitu koupací vody.

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Protiproud do bazénu

Protiproudy

Lamelové zakrytí bazénu

Lamelové zakrytí

Filtrace vody v bazénu

Filtrace

Ohřev vody v bazénu, vířivce

Ohřev vody

Odvlhčovače bazénových zastřešení

Odvlhčovače

Bazénové vysavače

Bazénové vysavače

Úprava vody v bazénu, čistění vody

Úprava vody

Ostatní příslušenství k bazénům

Ostatní příslušenství

Chcete se koupat i na podzim či v zimě? Zastřešení bazénů vám to umožní

Zastřešení bazénu poskytuje ochranu bazénu před nečistotami, jako je například nafoukané podzimní listí nebo pyl na hladině vody. Jestliže přemýšlíte o venkovním bazénu, tak vřele doporučujeme pořídit si i kvalitní bazénové zastřešení.

Bazénové krytí pomáhá udržovat stabilní teplotu vody a omezuje také potřebu použití různých chemických přípravků na dokonalé vyčištění vody.

Nevíte si rady s údržbou bazénu? Rádi vám poradíme

Plánujete si pořídit bazén a nevíte, jaký druh bazénového příslušenství budete potřebovat? Obraťte se na nás. Nabízíme vám poradenství a kompletní servis služeb, co se týče instalace bazénu nebo správné údržby vody v něm.

Pomůžeme vám rychle a efektivně vybrat příslušenství k bazénům.