Bazény

Nabídka bazénů na našem webu je opravdu široká. Máme pro vás bazény různých tvarů a typů -  oválné, obdélníkové či atyp.
Veškeré nabízené produkty jsou vyrobeny výhradně z prvotřídních materiálů.

V oblasti bazénů působíme již 16 let a právě díky bohatým zkušenostem můžeme splnit i ty nejnáročnější požadavky a realizovat vám bazén ušitý přímo na míru. Zajistíme odbornou montáž nabízených produktů a postaráme se také o následný servis. Rádi vám poradíme i s údržbou bazénů.

Nabízíme bazény různých tvarů a typů

Nabízíme vám bazény plastové, které vynikají svou širokou tvarovou variabilitou a navíc je jejich pořízovací cena velice příznivá k poměru cena/výkon. Pro náročnější uživatele dále nabízíme vysoce kvalitní bazény laminátové, které se pyšní několika násobně vyšší životností než např. bazény plastové. Laminátové bazény vynikají právě svojí pevností a tím, že jsou vyrobeny z jednoho kusu materiálu bez jakýchkoliv spár.

Jako jedny z nejkvalitnějších bazénů vám nabízíme bazény folióvé, které se vyznačují vysokou variabilitou a pevností či bazény keramické, které mohou být pro svůj vznešený vzhled velice pěkným designovým prvkem.

Oválný zapuštěný bazén, betonovaný foliový bazén

Plastové bazény

Laminátové bazény nabídka

Laminátové bazény

Nabídka fóliových bazénů

Fóliové bazény

Keramické bazény a zastřešení

Keramické bazény

Užívejte si pohodlí vlastního bazénu

Bazén na zahradě je snem mnoha lidí. Pořízení bazénu se často odkládá kvůli jiným prioritám. Pohodlí a vysněné místo pro relaxaci ale není dobré stále odsouvat. Pořiďte si bazén právě teď! Už příští léto se můžete chladit ve svém plastovém bazénu nebo v bazénu s PVC kitem či v bazénu s fólií.

objednávka bazénu a zastřešení online