Dávkovací čerpadla

Nabízíme vám dávkovací čerpadla řady Infinity

Hlídání požadované kvality bazénové vody a její případné automatické regulace je v popisu práce dávkovacích čerpadel, které neustále sledují a vyměřují hodnotu pH apod.

Kvalitní a spolehlivá dávkovací čerpadla Infinity splňují veškerá potřebná kritéria pro práci s agresivními chemikáliemi.

Načasování automatického dávkování bazénové chemie a přesnost jsou hlavními výhodami námi nabízených dávkovacích čerpadel

Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS ME 2 - CA

Dávkovací čerpadlo InfinitiJedná se o elektromagnetické membránové  čerpadlo s manuálniím nastavením frekvence dávkování, membránové, dioda pro indikaci provozu.

PP tělo vyztužené ze 30% skelnými vlákny ochrana IP 54, čelní panel polykarbonát, konzole pro uchycení na zeď.

Dávkovací čerpadlo MaR INFINITY OPTIDOS ME 2 - pH

Dávkovací čerpadlo MaR INFINITY OPTIDOS ME 2Elektromagnetické proporcionální čerpadlo s elektronikou pro regulaci hodnoty pH, membránové, s nastavitelným SET POINTEM mezi 6 - 8. Aut. kalibrace na bod Ph 7.

Automatický detektor stavu sondy a ochrana proti předávkování bazénu součástí softwaeru. Připraveno pro dávkování prostředků pH mínus.

PP tělo vyztužené ze 30% skelnými vlákny ochrana IP 65, čelní panel polykarbonát, konzole pro uchycení na zeď.

Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS ECO pH

Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS ECO pČerpadlo série OPTIDOS ECO je elektromagnetické membránové dávkovací čerpadlo, programování od pH 7,1 do 7,4 s vestavěným ph-měřičem.

Jednoduché programování a kalibrace ( pH = 7 ) je plně automatická, ovládání pomocí 2 tlačitek. Čerpadlo je předprogramováno pouze pro dávkování pH mínusu.

Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS pH

Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS pHČerpadlo série OPTIDOS pH je elektromagnetické proporcionální membránové dávkovací čerpadlo, programování v plném rozsahu. Kalibrace je plně automatická, ovládání pomocí tlačítek.

Display s ukazatelem hodnoty pH a kontrolky s hlášeními při nedostatku dávkované látky, hlášení o funkčnosti a probíhajících režimech. Možno připojit sondu hlídání hladiny.

Produkt Cena v Kč
Infinity OPTIDOS ME2 - CA 02 5 604,-
Dávkovací čerpadlo MaR INFINITY OPTIDOS ME 2 - pH 9 564,-
Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS ECO pH 9 890,-
Dávkovací čerpadlo Infinity OPTIDOS pH 11 792,-

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Poptávka dávkovací čerpadla do bazénu