Laminátové bazény

Laminátové bazény se vyrábějí v různých tvarech (ovál, obdelník) a velikostech. Tyto bazény jsou velice pevné a odolné, a proto se s nimi nemusíte setkat pouze na své zahradě, ale i ve veřejných prostorech jako jsou například plovárny.

Laminátové bazény - dokonale pevné a hladké vodní nádrže

Laminátové bazény se dále vyznačují několikanásobně vyšší životností než bazény fóliové či plastové. Dalším pozitivem je, že laminátový bazén neoxiduje, nekřehne a je velice odolný vůči mechanickému poškození. Vysoká živostnost pro laminátové bazény je pak dána díky skleněné výztuži, která zajišťuje jejich stálost v oblasti rozměrů a rozdílných teplot.

Konstrukce laminátového bazénu a jeho povrchová úprava umožňuje ponechat vodu v bazénu celoročně bez obav z poškození mrazem. Laminátové bazény zaručují trvanlivost povrchu, který ani po letech nebledne a neztrácí lesk.

Předností je i to, že jsou laminátové bazény vyrobené z jednoho monolitického kusu bez jakýchkoliv spár po lepení či svařování.

Nabízíme vám laminátové bazény v následujících tvarech:

Pokud si nebudete jisti, který laminátový bazén je pro vás ten nejvhodnější, doporučujeme vám nás kontaktovat a my vám již doporučíme ten správný lamintový bazén ve vaší cenové hladině.

Poptávka laminátové bazény